​Oferta dla grup


W naszej ofercie dla grup zorganizowanych mamy bardzo korzystne cenowo propozycje. Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką, TV satelitarną, wi-fi oraz całoroczny przystosowany na autokar parking.

„Dom Wczasowy Paweł” znajduje się w doskonałej lokalizacji pod względem dojazdu i pożniejszej komunikacji z wszystkimi atrakcjami Podhala, tatr i okolicy. 

Położony jest nad rzeką Biały Dunajec niedaleko  „Zakopianki” . Lokalizacja stanowi doskonałą bazę wypadową do takich miejsc jak Morskie Oko, Termy Podhalańskie, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Spływ Przełomem Dunajca czy inny atrakcji w okolicy.

W okresie zimowym naszym atutem jest bliskie położenie nowocześniej Stacji Narciarskiej Suche. Naści goście maja do niej zaledwie 1 km, a sama Stacja to najnowsza kolej krzesełkowa, kilka różnorodnych tras i zaplecze gastronomiczne. 

Blisko znajduje się także przejście graniczne na Słowację. Oferujemy także dla grup zorganizowanych zniżki na wyciąg narciarski „TOKO- LAND” zlokalizowany w Białym Dunajcu. (około 650m od DW „Paweł”).

Wyciąg ten jest doskonałym miejscem na naukę jazdy na nartach i snowboardzie a także miejscem do doskonalenia  posiadanych już umiejętności. Na wyciągu znajduje się wypożyczalnia nart i snowboardu oraz szałas z ogniskiem i barem.

Organizujemy wieczorki z muzyką góralską połączone z degustacją tradycyjnej kuchni regionalnej przy akompaniamencie muzyki góralskiej, a także imprezy okolicznościowe (imprezy firmowe, bankiety, szkolenia) do których przygrywają górale lub DJ.

Zimą na życzenie gości organizujmy także kulig z pochodniami, pieczeniem kiełbasy i góralską herbatą.

Menu wszystkich naszych imprez zostaje dostosowane do indywidualnych potrzeb i sugestii naszego klienta. Proponujemy także dostępnych instruktorów jazdy na nartach, wycieczki w góry z przewodnikiem.

Poronin i okolice to bardzo ciekawe miejsce do wypoczynku gdzie ciągle kultywowana jest tradycja góralska. Można ją zobaczyć podczas organizowanego w pobliskim parku „ Poroniańskiego Lata”, „Góralskich Śpasów”, „Dnia Misia, Miodu i Bartników” oraz festynów czy też zimą „Kumoterek” - wyścig końskich zaprzęgów z saniami.

Pobliskie Zakopane oferuje również spory wachlarz imprezy kulturalnych tj. np. „Festiwal Folkloru Ziem Górskich”, „Festiwal Organowy”, Letnie Grand Prix w skokach narciarskich, „Sabałowe Bajania” czy „Tatrzańskie Wici” .

Bliskość gór i niesamowite widoki sprawiają iż pobyt u nas na pewno usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających gości.

„DW Paweł” posiada Kartę Kwalifikacji Obiektu.

Przyjmuje kolonie, obozy, białe i zielone szkoły. Dbamy o staranne przygotowania aby pozostawić miłe wspomnienia z wakacji czy ferii zimowych.

Przygotowujemy smaczne posiłki dla naszych milusińskich i dbamy o ich czas wolny.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.